Thuis ProductenMPO-Producten

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

China Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel leverancier
Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel leverancier Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel leverancier Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel leverancier

Grote Afbeelding :  Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Certificering: SGS,ROHS
Modelnummer: Mpo-MPO

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: USD1.2-1.5/PCS
Verpakking Details: 1 PCs/kleine zak, 50 kleine zak/grote zak
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 50K
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Marterial: PBT Kabelkleur: Geel, Aqua
kabelmateriaal: OFNP, LSZH, OFNR Polariteit: A, B, C

1. Beschrijvingen:


MPO/MTP de koorden van het vezelflard worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel aan de bouw (FTTB), optische splitser/40G/100G SFP/SFP + optisch zendontvangerapparaat aan flexibele verbinding tussen verschillende modules. Materiaal en systemen. Zodat het optische signaal het gewenste kanaal kan overbrengen, om een vooraf bepaald of gewenst doel en vereisten te bereiken en te voltooien.

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezelMpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel
2. Specificaties:

  • Vezelaantal: 12~144 facultatieve vezels
  • Polariteit: A (norm), B of C
  • Vezeltype: SM (OS1/OS2) facultatieve de rang, van de MM. (OM3/OM4) vezel
  • Kabeljasje: LSZH, OFNP, OFNR
  • Schakelaar: (zwarte) laars; dekkleur: (Groen) SM, SM-(gele) elite; (Beige) MM., MM. Elite (Aqua)
  • Werkende temperaturen: -20 ~ +60℃
  • Installatietemperaturen: -5 ~ +50℃

3. Toepassingen:

  • Datacentruminfrastructuur
  • Storage area network
  • Nieuwe 40 & 100Gps-protocollen
  • Parallelle optica
  • Ondernemingsnetwerk die systeem telegraferen

4. Ordeinformatie:

Schakelaar-1 type MPO-Mannelijk MPO-wijfje,
Beëindigen gezicht-1 PC, APC
Vezelaantal 12, 24, 48… 144 vezels
Schakelaar-2 type MPO-vrouwelijk, MPO-Mannelijk, FC, Sc, ST, LC, MU
Beëindigen gezicht-2 PC, UPC, APC
Vezelwijze SM (OS1/OS2), MM. (OM1/OM2OM3/OM4)
Totale lengte (m) L=1, 2, 3…
Taklengte (m) L1=0.5, 0.8, 1.0
Kabeltype OFNP, LSZH, OFNR
Polariteit A, B, C

 

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

Mpo-MPO Laag toevoegingsverlies, hoge snelheidsnetwerk, Geel/Aqua-optisch het flardkoord van de kleurenvezel

Concurrentievoordeel:

Fabriekswaarborg:
1. Aangezien wij fabriek zijn, kunnen wij waarborgen onze prijs uit de eerste hand, en zeer concurrerend is goedkoop.
2.To ontwikkelen geavanceerde technologie, hebben wij een stabiele verhouding met wetenschappelijk onderzoekscentrum voor huis van de vezel het optische component en in het buitenland gebouwd. met een capaciteit van 200.000 stukken per maand. Onze producten genieten van grote reputatie wereldwijd voor hun geavanceerde en nauwkeurige kwaliteit.

 

Kwaliteitsvoordeel:
1.We opstelling een strikt systeem van de kwaliteitswaarborg volgens requirments van internationaal beheer standaardiso9001: 2008.

 

de dienstvoordeel:
1.To verzorgen verschillend vereiste van onze klanten, bieden wij diverse OEM dienst aan.
2.We streef constant naar het toelaten van technologieën en oplossingen om onze klanten te helpen aan continu veranderend het hoofd bieden
milieu en vereisten.

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)