Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(34)
China Van de het Koordvezel van het vezel de Optische Flard Optische Vlecht MTRJ aan MTRJ OM3 50/125 Duplex 2.0mm LSZH fabriek

Van de het Koordvezel van het vezel de Optische Flard Optische Vlecht MTRJ aan MTRJ OM3 50/125 Duplex 2.0mm LSZH

Originele Fabriek van koord van het vezel het optische flard, MTRJ aan MTRJ OM3 50/125 Duplex 2.0mm LSZH ►Characteristics: --Goede duurzaamheid --Goede ruilbaarheid --Stabiliteit op hoge temperatuur --Laag ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China LC/UPC multi-mode 62.5/125 simplex 2.0mm oranje de optische vezelvlecht van LSZH fabriek

LC/UPC multi-mode 62.5/125 simplex 2.0mm oranje de optische vezelvlecht van LSZH

LC/UPC multi-mode 62.5/125 simplex 2.0mm oranje de optische vezelvlecht van LSZH ► Beschrijvingen: Multimode vezelstaart is oranje, de golflengte van 850 NM, is de transmissieafstand 500 m, dat voor korte ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China Singlemode G652D simplex 0.9mm witte LSZH kabel van de vezel de optische vlecht SC/UPC fabriek

Singlemode G652D simplex 0.9mm witte LSZH kabel van de vezel de optische vlecht SC/UPC

Optische vezel optische vlecht, enige wijze 2.0mm van LC/APC de gele LSZH kabel van 3Mtrs ► Beschrijvingen: Single-mode vlecht is geel, of wit, zijn er respectievelijk twee soorten golflengte, 1310Nm en 1550Nm, ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China Optische vlechtsc/apc singlemode G657A1 simplex 2.0mm gele kabel fabriek

Optische vlechtsc/apc singlemode G657A1 simplex 2.0mm gele kabel

Optische vezel optische vlecht, enige wijze 2.0mm van LC/APC de gele LSZH kabel van 3Mtrs ► Inleiding: De vlecht is verdeeld in staart multimode vezel en single-mode vezel. Multimode vezelstaart is oranje, de ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China Simplex Optische vezel optische vlecht, singlemode 2.0mm gele LSZH kabel van LC/APC fabriek

Simplex Optische vezel optische vlecht, singlemode 2.0mm gele LSZH kabel van LC/APC

Optische vezel optische vlecht, enige wijze 2.0mm van LC/APC de gele LSZH kabel van 3Mtrs ►Characteristics: --Goede duurzaamheid --Goede ruilbaarheid --Stabiliteit op hoge temperatuur --Laag toevoegingsverlies ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China FC/UPC multimode OM3 50/125 Simplex 0.9mm optische vlecht van de aqualszh vezel fabriek

FC/UPC multimode OM3 50/125 Simplex 0.9mm optische vlecht van de aqualszh vezel

FC/UPC multimode OM3 50/125 de Simplex 0.9mm optische vlecht van de aqualszh vezel ►Characteristics: •Schakelaartype: LC, FC, SC, ST, MU, MTRJ & E2000 •Het type van metalen kapinterface: UPC, APC •Vezeltypes: ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China van de de vezel optische vlecht LC/UPC van de 12 vezelsdoorbraak multimode OM3 50/125 aqualszh kabel fabriek

van de de vezel optische vlecht LC/UPC van de 12 vezelsdoorbraak multimode OM3 50/125 aqualszh kabel

12fibers de optische vlecht LC/UPC multimode OM3 50/125, aqualszh kabel van de doorbraakvezel ►Applications: •Telecommunicatienetwerk; •Computerlan; •Kabeltelevisienetwerk; •Verbinding van optische kabel en ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China FC/UPC Multimode OM3 50/125 de Vezel Optische Vlecht van de 12 Kernenlszh Bundel voor FTTH fabriek

FC/UPC Multimode OM3 50/125 de Vezel Optische Vlecht van de 12 Kernenlszh Bundel voor FTTH

FC/UPC multimode OM3 50/125 de vezel optische vlecht van de 12 kernenlszh bundel voor FTTH ►Raw Materialen •Metalen kap: Wit zirconiumdioxyde ceramisch materiaal, (RoHS) •Het handvat van de metalen kap: Koper ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China ST/UPC Multimode Vezel Optische Vlecht 62.5/125 Kleurrijke 12 Kernenbundel fabriek

ST/UPC Multimode Vezel Optische Vlecht 62.5/125 Kleurrijke 12 Kernenbundel

ST/UPC multimode de vezel optische vlecht van de 62.5/125 kleurrijke 12 kernenbundel Inleiding:De vlecht is verdeeld in staart multimode vezel en single-mode vezel.Multimode vezelstaart is oranje, de golflengte ... Read More
2018-08-20 11:07:14
China Verlies van lage insterion en hoge terugkeer verlies SC MM Fiber Optic Pigtail fabriek

Verlies van lage insterion en hoge terugkeer verlies SC MM Fiber Optic Pigtail

Laag insterionverlies en hoog Sc van het terugkeerverlies MM.vezel Optische Vlecht Sc-PC de HEREN SX 0.9mm Vezel Optische Vlecht Eigenschappen: 4, 6, 8, 12, 24, 48 facultatieve vezels Met hitte - inkrimpbare ... Read More
2018-08-20 11:07:14
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|