Thuis Producten

Fiber Optics Connector

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optics Connector

(37)
China FTTH-snel conectorsc UPC 60mm van de gebiedsassemblage Clamshell-Type vezel optische snelle schakelaar fabriek

FTTH-snel conectorsc UPC 60mm van de gebiedsassemblage Clamshell-Type vezel optische snelle schakelaar

Geen Oppoetsende Snelle de Opticaschakelaar van de Assemblagevezel voor Telecommunicatienetwerken De eigenschappen zonder verdere verwerking, zoals het oppoetsen, kleefstoffen om de beëindiging van de vezel te ... Lees meer
2020-08-19 14:19:04
China Laag IL & Hoge van de de Vezeloptica van RL E2000 PC-APC de Kabelschakelaars met Hoogte - kwaliteit fabriek

Laag IL & Hoge van de de Vezeloptica van RL E2000 PC-APC de Kabelschakelaars met Hoogte - kwaliteit

Van de de Vezeloptica van E2000 PC-APC de Kabelschakelaars met Hoogte - kwaliteit De E2000-schakelaar heeft een balanskoppelingsmechanisme, met een automatisch metaalblind in de schakelaar en adapter als ... Lees meer
2020-08-18 11:58:03
China Laag IL & Hoge RL-APC/UPC Enige Wijze, Multimode E2000-APC van PC Vezel Optische Schakelaar fabriek

Laag IL & Hoge RL-APC/UPC Enige Wijze, Multimode E2000-APC van PC Vezel Optische Schakelaar

Lage van het het Metaalblind E2000 van IL&High RL Automatische de Vezel Optische Schakelaar voor Gebouwinstallaties De E2000-schakelaar heeft een balanskoppelingsmechanisme, met een automatisch metaalblind in ... Lees meer
2020-08-17 10:39:26
China MU de Simplex/Duplexschakelaar van de Vezeloptica met 1.25mm Metalen kap fabriek

MU de Simplex/Duplexschakelaar van de Vezeloptica met 1.25mm Metalen kap

MU de Simplex/Duplexschakelaar van de Vezeloptica met 1.25mm Metalen kapEindigt de vezel optische schakelaar het eind van een optische vezel, en laat snellere verbinding en scheiding toe dan verbindend.MU kijkt ... Lees meer
2020-08-17 10:38:48
China LC apc upc singlemode multimode blauwe beige groene kleur van de Vezel de Optische Schakelaar fabriek

LC apc upc singlemode multimode blauwe beige groene kleur van de Vezel de Optische Schakelaar

LC apc upc singlemode multimode blauwe beige groene kleur van de Vezel de Optische Schakelaar LC is een kleine schakelaar van de vormfactor die een 1.25mm metalen kap gebruikt. Het is een standaard ceramische ... Lees meer
2020-08-17 10:37:59
China ST van de de Vezel Optische Schakelaar van PC singlemode blauwe of zwarte kleur 2.0/3.0mm 0.2dB-toevoegingsverlies fabriek

ST van de de Vezel Optische Schakelaar van PC singlemode blauwe of zwarte kleur 2.0/3.0mm 0.2dB-toevoegingsverlies

ST van de de Vezel Optische Schakelaar van PC singlemode blauwe of zwarte kleur 2.0/3.0mm ST betekent Recht Uiteinde een snelle de stijlschakelaar van de versiebajonet. ST de schakelaars zijn cilindrisch met de ... Lees meer
2020-08-17 10:15:50
China De kabelmu van LSZH GELE Vezel Optische Schakelaar, Enige mode&multimode fabriek

De kabelmu van LSZH GELE Vezel Optische Schakelaar, Enige mode&multimode

Lage Toevoegingsverlies en van het Terugkeerverlies MU Vezel Optische Schakelaar voor Gegevens - verwerkingsnetwerken Eindigt de vezel optische schakelaar het eind van een optische vezel, en laat snellere ... Lees meer
2020-08-17 10:14:57
China Zwarte APC/UPC/PC MT-RJ de Vezel Optische Schakelaar van ISO ROHS, breed-Waaier in toepassing fabriek

Zwarte APC/UPC/PC MT-RJ de Vezel Optische Schakelaar van ISO ROHS, breed-Waaier in toepassing

De kleine Optische Schakelaar van de Vorm MT-RJ Vezel voor Video en Militaire Actieve Apparatenbeëindiging De MTRJ-schakelaar heeft een betere versie van rj-45 typestop. Dit het sluiten mechanisme verzekert ... Lees meer
2020-08-17 10:14:27
China ISO, Multi-core Pluggable MPO/MTP de Vezel Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van ROHS APC/UPC/PC fabriek

ISO, Multi-core Pluggable MPO/MTP de Vezel Optische Schakelaar Met meerdere kanalen van ROHS APC/UPC/PC

MPO/MTP schakelaarPC & APCEnige wijze & MultimodeFacultatieve kabellengte Eigenschap: Laag toevoegingsverlies en terugkeerverlies Vrij-drijft ceramische metalen kap UL-geschatte plastic huisvesting en laars ... Lees meer
2020-08-17 10:09:23
China Van de de Assemblagevezel van Sc/van PC Multimode de Opticaschakelaar voor LAN of WAN fabriek

Van de de Assemblagevezel van Sc/van PC Multimode de Opticaschakelaar voor LAN of WAN

Van de de Assemblagevezel van Sc/van PC Multimode de Opticaschakelaar voor LAN Or WANSnelle Details: 1. Geen speciaal het assembleren hulpmiddel2. Gemakkelijk voor het assembleren met mechanische las en geen ... Lees meer
2020-08-17 10:08:04
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|