Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(25)
China In-line de vezel optische demper van de type Veranderlijke test met FC-regelbare schakelaar0-30db waarde fabriek

In-line de vezel optische demper van de type Veranderlijke test met FC-regelbare schakelaar0-30db waarde

In-line de vezel optische demper van de type Veranderlijke test met FC-regelbare schakelaar0-30db waarde Beschrijving van In-line veranderlijke typedemper Is de vezel Optische Demper een component die in een ... Read More
2017-05-12 14:28:14
China In-line de Vezel Optische Demper van type Sc-Sc voor Optische VezelCommunicatienetwerk 5dB 10dB fabriek

In-line de Vezel Optische Demper van type Sc-Sc voor Optische VezelCommunicatienetwerk 5dB 10dB

In-line de Vezel Optische Demper van type Sc-Sc voor Optische VezelCommunicatienetwerk 5dB 10dB Vezel optische demper 1.Operating golflengte 2.Low Hoog de terugkeerverlies van het polarisatieverlies 3.High ... Read More
2017-05-12 14:16:33
China Het Type FC van precisie ceramische metalen kap Regelbare Vezel Optische Demper 0-30dB fabriek

Het Type FC van precisie ceramische metalen kap Regelbare Vezel Optische Demper 0-30dB

Het Type FC van precisie ceramische metalen kap Regelbare Vezel Optische Demper 0-30dB Regelbare optische demper Is de vezel Optische Demper een component die in een vezel optisch transmissiesysteem wordt ge... Read More
2017-05-12 14:09:50
China 10dB vezel Optische In-line type Demper 2.0mm voor het Testen van Instrumentatie fabriek

10dB vezel Optische In-line type Demper 2.0mm voor het Testen van Instrumentatie

10dB vezel Optische In-line type Demper 2.0mm voor het Testen van Instrumentatie Inductie van In-line typedemper: Is de vezel Optische Demper een component die in een vezel optisch transmissiesysteem wordt ge... Read More
2017-04-22 10:02:41
China Het wijfje van de verminderingswaarde 1-30dB LC/UPC aan de mannelijke koppeling van FC/UPC fabriek

Het wijfje van de verminderingswaarde 1-30dB LC/UPC aan de mannelijke koppeling van FC/UPC

1. Beschrijvingen: De vrouwelijke en mannelijke demper is de weerstand tegen de bron van de hoge machtslaser, lichtgewicht, kleine grootte, hoge precisie, goede stabiliteit, een verscheidenheid van makkelijk te ... Read More
2016-07-26 14:17:24
China Rode hoedenfc Regelbare Type Vezel Optische Demper voor Passieve Optische Netwerken fabriek

Rode hoedenfc Regelbare Type Vezel Optische Demper voor Passieve Optische Netwerken

FC de regelbare Optische Demper van de Typevezel voor Passieve Optische Netwerken 1. Beschrijvingen: FC de regelbare Optische Demper van de Typevezel is hoge precisie, laag extra verlies, goede stabiliteit, ... Read More
2016-06-03 15:40:34
China FC/APC de regelbare Demper van de Type optische vezel met groene hoed fabriek

FC/APC de regelbare Demper van de Type optische vezel met groene hoed

FC/APC de regelbare Demper van de Type optische vezel met groene hoed 1. Inleiding: FC/APC de regelbare Optische Demper van de Typevezel is hoge precisie, laag extra verlies, goede stabiliteit, regelbare ... Read More
2016-06-03 15:40:25
China In-line Optische Demper van de Typevezel met LC/SC-schakelaar voor het Testen van Instrumentatie fabriek

In-line Optische Demper van de Typevezel met LC/SC-schakelaar voor het Testen van Instrumentatie

In-line Optische Demper van de Typevezel met LC/SC-schakelaar voor het Testen van Instrumentatie Algemene Specificaties: Modelpunten Enige Wijze (9/125μm) Multiwijze (GI 50/125μm, 62.5μm) Verminderingswaarde ... Read More
2016-06-03 15:29:51
China Precisie controle van demping bereik In-line Type Fiber Optic verzwakker fabriek

Precisie controle van demping bereik In-line Type Fiber Optic verzwakker

Precisiecontrole van het Type van verminderingswaaier In-line Vezel Optische Demper In-line typedemper Is de vezel Optische Demper een component die in een vezel optisch transmissiesysteem wordt geïnstalleerd ... Read More
2016-06-03 15:21:28
China In-line optische demper van de type veranderlijke vezel met SC/UPC-schakelaar fabriek

In-line optische demper van de type veranderlijke vezel met SC/UPC-schakelaar

De Waardefc Wijfje van de hoge Precisievermindering aan Mannelijke Vezel Optische Demper voor Optische Instrumentatie Is de vezel Optische Demper een component die in een vezel optisch transmissiesysteem wordt ... Read More
2016-06-03 15:09:15
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|