Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(25)
China Hoge nauwkeurige van de metalen kapsc van de verminderingswaarde ceramische Vrouwelijke en Mannelijke het type demper fabriek

Hoge nauwkeurige van de metalen kapsc van de verminderingswaarde ceramische Vrouwelijke en Mannelijke het type demper

Het hoge nauwkeurige Wijfje van de metalen kapsc van de verminderingswaarde ceramische aan Mannelijke Vezel Optische Adapter Fabrikant van vezeldemper Hoge nauwkeurige verminderingswaarde (0.5dB), geteste 100%. ... Read More
2020-06-15 10:55:45
China Hoge MU van de Betrouwbaarheids plastic huisvesting Demper voor vezel optisch netwerk fabriek

Hoge MU van de Betrouwbaarheids plastic huisvesting Demper voor vezel optisch netwerk

Hoge MU van de Betrouwbaarheids plastic huisvesting Demper voor vezel optisch netwerk Eigenschappen: Lage achterbezinning en Lage PDL De waarde van de hoge precisievermindering Precisiecontrole van vermindering... Read More
2020-06-15 10:55:13
China In-line optische demper van de type veranderlijke vezel met SC/UPC-schakelaar fabriek

In-line optische demper van de type veranderlijke vezel met SC/UPC-schakelaar

In-line optische demper van de type veranderlijke vezel met SC/UPC-schakelaar 1. Beschrijvingen: Vermindering van hoge precisie, laag extra verlies, goede stabiliteit, regelbare optische demper. 2. Toepassingen... Read More
2020-06-15 10:50:11
China Precisie controle van demping bereik In-line Type Fiber Optic verzwakker fabriek

Precisie controle van demping bereik In-line Type Fiber Optic verzwakker

Precisiecontrole van het Type van verminderingswaaier In-line Vezel Optische Demper In-line typedemper Is de vezel Optische Demper een component die in een vezel optisch transmissiesysteem wordt geïnstalleerd ... Read More
2020-06-15 10:49:35
China FC/APC de regelbare Demper van de Type optische vezel met groene hoed fabriek

FC/APC de regelbare Demper van de Type optische vezel met groene hoed

FC/APC de regelbare Demper van de Type optische vezel met groene hoed 1. Inleiding: FC/APC de regelbare Optische Demper van de Typevezel is hoge precisie, laag extra verlies, goede stabiliteit, regelbare ... Read More
2020-06-15 10:45:58
China 15dB wijfje aan de mannelijke Facultatieve Demper van LC met Precisie ceramische metalen kap fabriek

15dB wijfje aan de mannelijke Facultatieve Demper van LC met Precisie ceramische metalen kap

15dB wijfje aan de mannelijke Facultatieve Demper van LC met Precisie ceramische metalen kap LC de facultatieve Demper is een component die in een vezel optisch transmissiesysteem wordt geïnstalleerd dat de ... Read More
2020-06-15 10:42:43
China 10dB ST Wijfje aan Mannelijke vezel optische Demper voor netwerksysteem fabriek

10dB ST Wijfje aan Mannelijke vezel optische Demper voor netwerksysteem

1.Specification: Punt/Model Female&Male Vast In-line Veranderlijk Verminderingswaarde 1dB, 3dB, 5dB, 10dB, 15dB, 20dB, 25dB, 30dB Verminderingsnauwkeurigheid ±1dB Golflengte 1310/1550 Het werktemperatuur -40℃~... Read More
2020-06-15 10:42:12
China Rode hoedenfc Regelbare Type Vezel Optische Demper voor Passieve Optische Netwerken fabriek

Rode hoedenfc Regelbare Type Vezel Optische Demper voor Passieve Optische Netwerken

FC de regelbare Optische Demper van de Typevezel voor Passieve Optische Netwerken 1. Beschrijvingen: FC de regelbare Optische Demper van de Typevezel is hoge precisie, laag extra verlies, goede stabiliteit, ... Read More
2020-06-15 10:41:35
China Lage polarisatieverlies Vaste type optische Demper voor Locale area networken fabriek

Lage polarisatieverlies Vaste type optische Demper voor Locale area networken

De lage Optische Demper van de polarisatieverlies Vaste Vezel voor Locale area networken Vezel optische demper Werkende golflengte Laag Hoog de terugkeerverlies van het polarisatieverlies Hoge Verminderingsnauw... Read More
2020-06-15 10:40:53
China Wijfje aan Mannelijke Singlemode vezel optische Demper SC/UPC, 1dB-15dB fabriek

Wijfje aan Mannelijke Singlemode vezel optische Demper SC/UPC, 1dB-15dB

Wijfje aan Mannelijke Singlemode vezel optische Demper SC/UPC, 1dB-15dB 1. Beschrijvingen: SC/UPC de vrouwelijke en mannelijke demper is de weerstand tegen de bron van de hoge machtslaser, lichtgewicht, kleine ... Read More
2020-06-15 10:40:11
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|