Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(152)
China Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor APC van verrichtingssc Koord van het Vezel het Optische Flard voor FTTX + LAN fabriek

Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor APC van verrichtingssc Koord van het Vezel het Optische Flard voor FTTX + LAN

Hoge dichte verbinding, gemakkelijk voor APC van verrichtingssc Koord van het Vezel het Optische Flard voor FTTX + LAN Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een ... Lees meer
2020-08-21 17:06:56
China Hoge precisie van keramische verlengstuk, FC - LC Fiber Optic Patch snoer fabriek

Hoge precisie van keramische verlengstuk, FC - LC Fiber Optic Patch snoer

Hoge precisie van ceramische metalen kap, FC - LC-Koord van het Vezel het Optische Flard Koord van het vezel het Optische Flard1. flexibele sterkte met grote trekspanning,2.High precisie van ceramische metalen ... Lees meer
2020-08-21 17:06:30
China 3,0 mm kabel diameter lage insertion loss, hoge terugkeer verlies ST - FC Fiber Optic Patch snoer fabriek

3,0 mm kabel diameter lage insertion loss, hoge terugkeer verlies ST - FC Fiber Optic Patch snoer

3.0mm Laag de toevoegingsverlies van de kabeldiameter, hoog terugkeerverlies ST - FC-Koord van het Vezel het Optische Flard Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een ... Lees meer
2020-08-21 17:06:02
China Hoge treksterkte, flexibele SC - ST Fiber Optic Patch snoer, Insertion Loss ≤ 0.2dB fabriek

Hoge treksterkte, flexibele SC - ST Fiber Optic Patch snoer, Insertion Loss ≤ 0.2dB

Sterkte met grote trekspanning, flexibel Sc - ST Koord van het Vezel het Optische Flard, Toevoegingsverlies ≤ 0.2dB SC/PC-ST/PC-SM-DX-5m flardkoord Gedetailleerde Productomschrijving Koord van het vezel het ... Lees meer
2020-08-21 17:05:30
China G652D hoge precisie van keramische verlengstuk, FC - SC Fiber Optic Patch snoer fabriek

G652D hoge precisie van keramische verlengstuk, FC - SC Fiber Optic Patch snoer

G652D hoge precisie van ceramische metalen kap, FC - Sc-Koord van het Vezel het Optische Flard SC/PC-fc/PC-SM-SX-3M flardkoord Gedetailleerde Productomschrijving Koord van het vezel het Optische Flard1. ... Lees meer
2020-08-21 17:05:03
China Hoge reflectie verlies met APC MPO - FC Fiber Optic Patch snoer, 15 kg anti-tensile kracht fabriek

Hoge reflectie verlies met APC MPO - FC Fiber Optic Patch snoer, 15 kg anti-tensile kracht

Hoog bezinningsverlies met APC MPO - FC-Koord van het Vezel het Optische Flard, de anti-trekkracht van 15kg MTP/MPO koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage, in ... Lees meer
2020-08-21 17:04:35
China 1, 2, 3 meter of het aangepaste Gele kleurenfc APC Koord van het Vezel Optische Flard met LSZH-kabel fabriek

1, 2, 3 meter of het aangepaste Gele kleurenfc APC Koord van het Vezel Optische Flard met LSZH-kabel

FC APC Koord van het Vezel het Optische Flard met LSZH-kabel FC koorden van het vezel zijn de optische flard met FC-vezel optische schakelaars, wat een schroeftype verbinding is. FC-tribunes voor Vaste ... Lees meer
2020-08-21 16:43:34
China FC/PC - MM. - OM3 - 0.9mm Koord van het Vezel het Optische Flard voor optische vezel CATV fabriek

FC/PC - MM. - OM3 - 0.9mm Koord van het Vezel het Optische Flard voor optische vezel CATV

FC/PC - MM. - OM3 - 0.9mm Koord van het Vezel het Optische Flard voor optische vezel CATV FC koorden van het vezel zijn de optische flard met FC-vezel optische schakelaars, wat een schroeftype verbinding is. FC... Lees meer
2020-08-21 16:43:06
China SC SM Fiber Optic Patch snoer ≥45 dB terugkeer verlies, ≤0.3 dB insertion loss fabriek

SC SM Fiber Optic Patch snoer ≥45 dB terugkeer verlies, ≤0.3 dB insertion loss

Van het de Vezel het Optische Flard van Sc SM verlies van de het Koord≥45 dB Terugkeer, de toevoegingsverlies van ≤0.3 dB Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een ... Lees meer
2020-08-21 16:42:38
China Sc/PC - MM. - D X 3.0mm - 1m laag toevoegingsverlies, het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies fabriek

Sc/PC - MM. - D X 3.0mm - 1m laag toevoegingsverlies, het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies

Sc/PC - MM. - D X 3.0mm - 1m laag toevoegingsverlies, het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies Een flardkoord is een vezel optische die kabel wordt gebruikt om één apparaat aan ... Lees meer
2020-08-21 16:42:13
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|