Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(153)
China OM4 het roze Duplex van het de Vezel Optische Flard van 3Mtrs OFNP van de het Koordtoevoeging verlies <=0.2dB fabriek

OM4 het roze Duplex van het de Vezel Optische Flard van 3Mtrs OFNP van de het Koordtoevoeging verlies <=0.2dB

OM4 het roze Duplex van het de Vezel Optische Flard van 3Mtrs OFNP verlies van de het Koordtoevoeging ►Features: Kleine, lichte, hoge dichte verbinding Standaard nauwkeurige kunststof Laag toevoegingsverlies, ... Read More
2018-08-20 11:07:13
China OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, van het koord5mtrs pvc van multimode vezelflard aquakabel fabriek

OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, van het koord5mtrs pvc van multimode vezelflard aquakabel

OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, van het koord5mtrs pvc van multimode vezelflard aquakabel Tekening van unibootschakelaar: 1. Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies ... Read More
2018-08-20 11:07:13
China LC/UPC - multimode het flardkoord van LC/UPC, de Duplex optische verbindingsdraad van de unibootvezel fabriek

LC/UPC - multimode het flardkoord van LC/UPC, de Duplex optische verbindingsdraad van de unibootvezel

LC/UPC - multimode het flardkoord van LC/UPC, de Duplex optische verbindingsdraad van de unibootvezel De tekening van de Unibootlc schakelaar: Technische parameter: Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China 62.5/125 het duplex oranje Koord van het Vezel Optische Flard, 5Mtrs-de kabel van pvc fabriek

62.5/125 het duplex oranje Koord van het Vezel Optische Flard, 5Mtrs-de kabel van pvc

62.5/125 het duplex oranje Koord van het Vezel Optische Flard, 5Mtrs-de kabel van pvc ►Application: - FTTH, CATV, LAN, MENS, WAN, Test&measurement - Vezeloptisch communicatiesysteem - Vezeloptische gegevenstra... Read More
2018-08-20 11:07:12
China ST/PC - ST/van PC OM2 Koord 50/125 van het Vezel Optisch Flard de Duplex purpere kleur van 5mtrs fabriek

ST/PC - ST/van PC OM2 Koord 50/125 van het Vezel Optisch Flard de Duplex purpere kleur van 5mtrs

ST/PC - ST/van PC OM2 Koord 50/125 van het Vezel Optisch Flard de Duplex purpere kleur van 5mtrs ♦ Technische Parameter: Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het Gepantserde ST, MU MT-RJ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Het gepantserde Koord van het de Vezel Optische Flard van 10Mtrs LSZH LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm fabriek

Het gepantserde Koord van het de Vezel Optische Flard van 10Mtrs LSZH LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm

Het gepantserde Koord van het de Vezel Optische Flard van 10Mtrs LSZH LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm ♦ Grondstof van flardkoord: Stophuisvesting: PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige (RoHS) Binnenkader: Witte PBT, ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH van de het Koordtoevoeging van het Vezel het Optische Flard Verlies &lt;=0.2dB fabriek

ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH van de het Koordtoevoeging van het Vezel het Optische Flard Verlies <=0.2dB

ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH koord van het vezel het optische flard, toevoegingsverlies: Toepassing: CATV, metro testmateriaal; FTTH; Telecommunicatienetwerken; Locale area networken (LAN); Breed gebiedsnetwerk... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Het oranje Multimode Duplexuniboot-Koord 3Mtrs Corning LSZH van het Vezel Optische Flard fabriek

Het oranje Multimode Duplexuniboot-Koord 3Mtrs Corning LSZH van het Vezel Optische Flard

LC/UPC-LC/UPC multimode Duplex optisch het flardkoord van de unibootvezel, de corning LSZH oranje kabel van 3Mtrs ►Raw Materiaal: --Stofkappen: Transparant LDPE, (RoHS) --Stophuisvesting: PBT, UPC/blue, APC... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH fabriek

Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH

Koord van het de vezelflard van de dalingskabel het corning, LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH ►Application:♦Gigabit Ethernet♦Active apparatenbeëindiging♦Telecommunicationnetwerken♦Video♦Multimedia... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard fabriek

Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard

Chinese leverancier van het Gepantserde koord van het vezel optische flard, LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Kleine, lichte, hoge dichte ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|