Thuis ProductenMPO-Producten

MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter

China MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter leverancier
MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter leverancier MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter leverancier

Grote Afbeelding :  MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Certificering: ISO9001:2015
Modelnummer: Mpo-LC 24 havenmpo paneel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 Stuk / Stukken
Prijs: US $35 - 38 / Piece
Verpakking Details: 1 stuk/Doos
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen: 50K
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Poort: 24 haven Materiaal: Koud gewalste staalplaten
Schakelaar A: De kernen van MPO 24 Schakelaar B: AQUA VAN LC OM3 SX
Adapter: De adapter van de Vierlingaqua van LC OM3

MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter

 

Mpo/mtp-LC 24 de havenom3 CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules verstrekt veilige overgang tussen de afzonderlijke schakelaars van MPO en van LC of van Sc. Zij worden gebruikt om MPO-backbones onderling te verbinden met het herstellen van LC of Sc-.

 

Eigenschappen

 

  • Het ontwerp voor MPO/MTP-SYSTEEM, voor snel op netwerk stelt en snel-moeilijke situatieoplossing

  • High-density en klein ontwerp

  • 12 en 24 vezelversies – 12 LC (Duplex) de optische delen/van Sc (Simplex)

  • Beschikbare Multimode (62.5/125, Standard 50/125 en OM3, OM4) en Enige wijze (OS1/2) vezel.

  • Fabriek-geëindigd en - geteste kabel en apparaten voor onmiddellijke gebiedsverbindingen met gewaarborgde kwaliteit en prestaties

  • Metaalshell met met hoge weerstand beschermt effectief de binnenvezels

  • Steunt gemakkelijke aanpassing voor bewegingen, voegt, toe en verandert

  • Beschikbaar voor de installatie van LC/SC-adapter

Voordelen
  • Ingevoerd productie en testmateriaal: Van het Meetapparaatdomaille van EXFO IL&RL de Malende Machinesenko 3D Interferometer
  • Vrij hoog terugkeerverlies: ≥45dB
  • het Ervaringsr&d Team van 5 jaar
  • Aangepaste Productie en de Dienst
  • 40G/100G Data Centeroplossing
Toepassing
  • Datacentruminfrastructuur
  • Storage area network
  • Nieuwe 40 & 100Gps-Protocollen
  • Parallelle optica
  • Ondernemingsnetwerk die systerm telegraferen
Technische Parameter
Punt Technische Parameter
Schakelaar MPO (Wijfje) LC
Verrichtingstemperatuur -40°C ~ +80°C
Opslagtemperatuur -40°C ~ +85°C
Toevoegingsverlies

SM: ≤ 0.75dB (standaardwaarde),

≤0.35dB (typische waarde);

MM.: ≤ 0.50dB (standaardwaarde),

≤0.35dB (typische waarde);

SM: ≤ 0.2dB;

MM.: ≤ 0.2dB;

 

Terugkeerverlies

SM: ≥60dB;

MM.: ≥35dB;

SM: ≥60dB;

MM.: ≥35dB;

Het MPO-eindtype Mannetje: met gidsspeld; Wijfje: zonder gidsspeld
Vezeltelling 8,12&24 MT-vezel
Het andere eind van het schakelaartype MPO-vrouwelijk, MPO-Mannelijk, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Vezelwijze SINGLE-MODE (MULTI-MODE G652, G655, G657), (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Het type van vezelkabel 250um lintvezel, lintkabel, de optische kabel van de Bundelvezel

 

Het product toont

MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter

MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter

 

 

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)