Thuis ProductenMPO-Producten

Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit

China Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit leverancier
Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit leverancier Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit leverancier Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit leverancier

Grote Afbeelding :  Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Certificering: ISO9001:2015
Modelnummer: MPO-APC - LC UPC 8F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: US $21.5 - 29/ Piece
Verpakking Details: 1 de zak van PCs /PE
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T, Western Union
Levering vermogen: 50K
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Connector: APC van MPO 12F Kabeldiameter:: 3.0mm of 3.6mm tak aan 2.0mm
Kabelkleur: geel Polariteit: A, B, C

Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit
 
Productomschrijving

 

MTP/MPO koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage, in tegenstelling tot simplex of duplex. Er zijn verscheidene glasvezelverbindingen in één MTP/MPO-koord van het vezel optisch flard, bijvoorbeeld, 4 vezels, 8 vezels, 12fibers, 24 vezels.

 

 

 

Voordelen
  • Ingevoerd productie en testmateriaal: Van het Meetapparaatdomaille van EXFO IL&RL de Malende Machinesenko 3D Interferometer
  • Vrij hoog terugkeerverlies: ≥45dB
  • het Ervaringsr&d Team van 5 jaar
  • Aangepaste Productie en de Dienst
  • 40G/100G Data Centeroplossing

Toepassingen:

Telecommunicatienetwerken

Testmateriaal

Optische vezelcommunicatienetwerken

Optisch toegangsnetwerk

Optische CATV

Optische LAN

 

Technische Parameter
Punt Technische Parameter
Schakelaar MPO (Wijfje) LC
Verrichtingstemperatuur -40°C ~ +80°C
Opslagtemperatuur -40°C ~ +85°C
Toevoegingsverlies

SM: ≤ 0.75dB (standaardwaarde),

≤0.35dB (typische waarde);

MM.: ≤ 0.50dB (standaardwaarde),

≤0.35dB (typische waarde);

SM: ≤ 0.2dB;

MM.: ≤ 0.2dB;

 

Terugkeerverlies

SM: ≥60dB;

MM.: ≥35dB;

SM: ≥60dB;

MM.: ≥35dB;

Het MPO-eindtype Mannetje: met gidsspeld; Wijfje: zonder gidsspeld
Vezeltelling 8,12&24 MT-vezel
Het andere eind van het schakelaartype MPO-vrouwelijk, MPO-Mannelijk, FC, Sc, ST, MU, LC, E2000
Vezelwijze SINGLE-MODE (MULTI-MODE G652, G655, G657), (50, 62,5, OM2, OM3, OM4)
Het type van vezelkabel 250um lintvezel, lintkabel, de optische kabel van de Bundelvezel

 

 

Polariteit

Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit

 

Beeld

 

Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)