Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

China Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm leverancier
Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm leverancier Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm leverancier Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm leverancier

Grote Afbeelding :  Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: CY COM
Certificering: ISO9001:2015 , RoHS
Modelnummer: Lc-Sc Enige wijze, Duplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union-betalingen voor off-line orden.
Levering vermogen: 1 miljoen schakelaar/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Fiber Optic Patch Cord Soorten Optische Vezelkabel: Simplexkabel
Duplexkabel: Φ2.0, Φ 3.0 mm Type: Singlemode of Multimode
Gepolijst: PC, UPC, APC Diameter van: Φ0.9, Φ2.0, Φ 3.0 MM

Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3,0 mm

 

Snel Detail:

 

PC & APC
Singlemode & Multimode
Facultatieve kabellengte

Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm
Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm 
Laag Toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies 
Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit 
Soorten optische vezelkabel: Simplexcableφ0.9, Φ2.0, Φ 3,0 mm 
Duplexkabel: Φ2.0, Φ 3,0 mm 
Verbindende manier: Pluggable structuur, gemakkelijk aan intensief-installatie 
 

Toepassing: 

  • Vezeloptisch communicatiesysteem 
  • Vezeloptische gegevenstransmissie 
  • LAN 
  • Vezeloptisch testend systeem 
  • SC/APC leiding die in CATV-netwerk wordt gebruikt

Prestatie-indicators:

 

Type  single-mode (typisch geval)  Single-mode (Min.)  Multi-mode (Max.) 
Toevoegingsverlies  ≤ 0.15db  ≤ 0.3db  ≤ 0.3db 
Terugkeerverlies  ≥ 55db  ≥ 50db  ≥ 25db 
Werkende Temperatuur  -40 ºC ~+ 80 ºC -40 ºC ~+ 80 ºC

-40 ºC ~ + 80 ºC

Type  Single-mode (Max.) 
Toevoegingsverlies  ≤ 0.3db 
Terugkeerverlies  ≥ 65db 
Werkende Temperatuur  -40ºC ~ + 80 ºC
SC/PC-ST/PC-SM-s-Φ2.0 10m 
 

 
 Adapter 1 # 
 
FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/D4/SMA 
 
Opgepoetst 
 
PC, UPC, APC 
 
 Adapter 2 #   
 
FC/SC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO/D4/SMA 
 
 Opgepoetst 
 
PC, UPC, APC 
 
Optisch type van vezel 
 
single-mode, Multi-mode 
 
aantal kernen van de optische vezelkabel 
 
Simplex, Duplex 
 
diameter van optische vezelkabel 
 
Φ0.9, Φ2.0, Φ 3,0 MM 
 
lengte 
 
L=1, 2, 3, 4, 5 ...... M=meter klant beslis zelf 
 

Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Van het Koord lc-Sc van het vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Terrence

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)