Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel

China FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel leverancier
FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel leverancier FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel leverancier

Grote Afbeelding :  FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: CY COM
Certificering: ISO9001:2015 , RoHS
Modelnummer: Het Flardkoord van fc-LC SM DX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20st
Prijs: USD3.0-4.5/PCS
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union-betalingen voor off-line orden.
Levering vermogen: 1 miljoen schakelaar/maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeljasje: LSZH kleur: geel
Lengte: Kan worden aangepast Type vezel: Corningsvezel
Hoog licht:

fiber patch cord

,

sc fiber patch cord

 
FC aan singlemode duplex de optische vezelverbindingsdraad van LC,<>
 

►Specifications:
 
Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het Gepantserde ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM. SM MM. SM MM. SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Werkende golflengte NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Ruilbaarheid dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Trilling dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Werkende temperatuur °C -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Kabeldiameter mm Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9 Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9 Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

►Application:

  1. Gigabit Ethernet
  2. Actieve apparatenbeëindiging
  3. Telecommunicatienetwerken
  4. Video
  5. Multimedia
  6. Gebouwinstallaties
  7. Locale area networken
  8. De toepassingen van FTTH en FTTX-
  9. CATV


►Order informatie:

  1. Type: SX/DX facultatief
  2. Het gezicht van het metalen kapeind: APC/UPC/PC
  3. Diameter: 0,9, 2,0, 3.0mm
  4. Lengte: 1m, 2m, 3m tot 120m
  5. Vezel: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
  6. Materiaal van jasje: PVC/LSZH/OFNR

 

FC aan singlemode duplex van het de toevoegingsverlies van de de optische vezelverbindingsdraad 0.2dB van LC corning vezel

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Nicole

Tel.: +8613760458627

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)