Thuis ProductenFiber Optics Connector

snel Optisch Mechanisch de Las grijs PEI materiaal van de lasvezel

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

snel Optisch Mechanisch de Las grijs PEI materiaal van de lasvezel

China snel Optisch Mechanisch de Las grijs PEI materiaal van de lasvezel leverancier

Grote Afbeelding :  snel Optisch Mechanisch de Las grijs PEI materiaal van de lasvezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: CY COM
Certificering: ISO9001:2015 , RoHS
Modelnummer: Fms-a

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: 1USD
Verpakking Details: Plastic Doos
Levertijd: 5-8days
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union-betalingen voor off-line orden.
Levering vermogen: 3000PCS/dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal: pei -modus: Singlemode

Modelaantal: snelle las

Grootte: 45*4.2*4.7mm

Toepasselijk: 900 um/250 um

Materiaal: PEI

Wijze: Singlemode

Anti-water: maak waterdicht

 

Toepassing

FTTx, Co-netwerkrestruction

 

Specificaties

1. snelle las
2. ISO-9000:2008, RoHs, TLC

 

Verpakking & Levering

Verpakkingsdetails: 1000 PCs in een doos, brutogewicht: 4,62 kg, grootte: 34*28*16CM

 

Technische beschrijving

Toepasselijk voor φ0.25 de vezel van mm &φ0.90 mm
Optische vezeldiameter 125μm (652 & 657)
Strakke bufferdiameter 250μm & 900μm
Toepasselijke wijze enig & multimode
Verrichtingstijd ongeveer 10s (zonder gesneden vezel)
Tussenvoegselverlies ≤ 0. 10dB (1310nm & 1550nm)
Terugkeerverlies ≤ -40dB
Het vastmaken sterkte van naakte vezel >5 N
Het vastklemmen kracht van vezel met strakke buffer >8 N
Het gebruiken van temperatuur -40~+75℃
Mogelijkheid om opnieuw gebruikt te worden (10 keer) △ IL ≤ 0.2dB △ RL ≤ 5dB

 

 

 

snel Optisch Mechanisch de Las grijs PEI materiaal van de lasvezel

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)