Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard

China Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard leverancier
Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard leverancier Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard leverancier Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard leverancier

Grote Afbeelding :  Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: CY COM
Certificering: ISO9001:2015 , RoHS
Modelnummer: Sc-FC Gepantserd Flardkoord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20st
Prijs: USD4.35-4.65/PCS
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union-betalingen voor off-line orden.
Levering vermogen: 1 miljoen schakelaar/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Structuur: Gepantserde DX Kabeljasje: PVC, OFNP, AANGEPASTE LSZH
Type vezel: G657A1, G652D Lengte: Kan worden aangepast

 

Chinese leverancier van het Gepantserde koord van het vezel optische flard, LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH

 

Eigenschappen:

  1. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  2. Kleine, lichte, hoge dichte verbinding
  3. Standaard nauwkeurige kunststof
  4. Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
  5. Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

Specificatie:

 

Punt Eenheid FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM. SM MM. SM MM. SM
PC UPC APC PC UPC PC PC PC UPC PC PC UPC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Werkende golflengte NM 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
Exchengeability dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Trilling dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Werkende temperatuur °C -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Kabeldiameter mm φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

Toepassingen:

 

♦All toepassingen die de traditionele flard-koorden voor FTTH worden gebruikt

♦Outdoors militair gebruik

♦Temperaturedetector

♦Subway

♦Power installatie

♦Duct lay-out

 

 

Ordeinformatie:

 

♦ Bijvoorbeeld: FC/UPC-SM-DX-3,0-5mtrs-LSZH-gepantserd

♦Type: SX/DX facultatief

♦Ferrule type: APC/PC

♦Diameter: 0,9, 2,0, 3.0mm

♦Length: 1, 2, 3 tot 120m

♦Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4

♦Material van jasje: PVC/LSZH/OFNR

 

Het blauwe Gepantserde Koord LC/UPC aan LC/UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH van het Vezel Optische Flard

 

 

 

 

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Terrence

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)