Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH

China Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH leverancier
Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH leverancier Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: CY COM
Certificering: ISO9001:2015 , RoHS
Modelnummer: LC het Flardkoord van de dalingskabel

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20st
Prijs: USD2.3-2.6/PCS
Verpakking Details: PE Bag
Levertijd: 3-15 Dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union-betalingen voor off-line orden.
Levering vermogen: 1 miljoen schakelaar/maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Black Toevoegingsverlies: <>
Structuur: Duplex Kabel: dalingskabel

Koord van het de vezelflard van de dalingskabel het corning, LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH

 
►Application:
♦Gigabit Ethernet
♦Active apparatenbeëindiging
♦Telecommunicationnetwerken
♦Video
♦Multimedia
♦Premise installaties
♦Local gebiedsnetwerken
♦FTTH en FTTX-toepassingen
♦CATV

 

►Technical Parameter:
 
ParameterEenheidFC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het GepantserdeST, MUMT-RJ, MPOE2000
SMMM.SMMM.SMMM.SM
PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPC
(Typisch) toevoegingsverliesdB≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3
TerugkeerverliesdB≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75
Werkende golflengteNM1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510
RuilbaarheiddB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
TrillingdB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
Werkende temperatuur°C-40~75-40~75-40~75-40~75
Opslagtemperatuur°C-45~85-45~85-45~85-45~85
KabeldiametermmΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9

 
 
►Material van flardkoord:
♦Dust kappen: Transparant LDPE, (RoHS)
♦Plug huisvesting: PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige (RoHS)
♦Inner kader: Witte PBT, (RoHS)
♦Ferrule: wit zirconiumdioxyde ceramisch materiaal, (RoHS)
♦Ferrule handvat: koper (C3602), nickelage (RoHS)
de ♦Mechanical lente: roestvrij staal (RoHS)
♦Locating onverwachte ring: koperlegering (hpd59-1), nickelage (RoHS)
♦Snap ring: aluminiumlegering 6063 (RoHS)
het ♦Ring: koperlegering (HPD62), nickelage (RoHS)
♦Boot: nylon of PBT, UPC/blue, APC/green, MM/beige
♦Cable: SM/OM1/OM2/OM3/OM4, PVC/LSZH/OFNP
 
►Order informatie:
 
♦Type: SX/DX facultatief
♦Ferrule eindgezicht: APC/UPC/PC
♦Diameter: 0,9, 2,0, 3.0mm
♦Length: 1m, 2m, 3m tot 120m
♦Fiber: SM/OM1/OM2/OM3/OM4
♦Material van jasje: PVC/LSZH/OFNR

 

Van het de Optische Vezelflard van Corning van de dalingskabel het Koord LC/UPC aan LC/UPC OM3 50/125 Duplex3mtrs LSZH

 

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Nicole

Tel.: +8613760458627

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)