Thuis ProductenFiber Optics Connector

LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies <=0.3dB

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies <=0.3dB

China LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies &lt;=0.3dB leverancier
LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies &lt;=0.3dB leverancier LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies &lt;=0.3dB leverancier

Grote Afbeelding :  LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies <=0.3dB

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: CY COM
Certificering: ISO9001:2015 , RoHS
Modelnummer: De schakelaar van LC uniboot DX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 20 stuk / Pieces
Prijs: USD1.49-1.55/PCS
Verpakking Details: 50pcs/PE zak
Levertijd: volgens uw ordehoeveelheid
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union-betalingen voor off-line orden.
Levering vermogen: 12000pcs/day
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Beige Certificering: SGS
Tussenvoegsel-trekkracht test: 1000 (tijden) <0.2dB Stad van oorsprong: Shenzhen, China

LC multimode duplexschakelaar van de uniboot optische vezel, Beige kleur

     

Characteriatics:

  • Heb twee hiaat demonteren, gemakkelijk te demonteren
  • Stroomlijn ontwerp, goede esthetisch
  • De kabelbeheer van de Unibootschakelaar
  • Verwisselbare Schakelaar om polariteit te veranderen
  • MINIlaars & Flex beschikbare hoeklaars
  • Rechte hoekklem goed voor paneelbeheer

 

Specificaties:

 

Punt

Enige wijze

Multiwijze

Toevoegingsverlies

PC≤0.20dB, UPC ≤0.25dB, APC ≤0.25dB

<0>

Terugkeerverlies

PC ≥50 dB, UPC ≥55 dB & APC ≥60 dB

>25dB

Tussenvoegsel-trekkracht test

1000 (tijden) <0>

Werkende temperatuur

-40°C~ +80°C

Ceramische metalen kapspecificatie

125.5um concentriciteitsafwijkingen: <1um>

127um concentriciteitsafwijkingen: <3um>

Geschikte vezel

PC/APC (9/125um)

PC (50/125um, 62.5/125um)

 

Het trekken:

LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies <=0.3dB

Toepassing:

 

  • CATV, metro testmateriaal; FTTH;
  • Telecommunicatienetwerken;
  • Locale area networken (LAN);
  • Breed gebiedsnetwerken (WAN);
  • Gebouwinstallaties;
  • Gegevens - verwerkingsnetwerken;
  • Video en militaire actieve apparatenbeëindiging.
  • Optisch Distributiekader
  • Optische Netwerkapparatuur

LC Multimode 50/125 Duplex van de Kabelschakelaars van de Vezeloptica de Toevoegingsverlies <=0.3dB

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)