Thuis ProductenMPO-Producten

MPO-de Doorbraak mpo-LC 2.0mm fanout boomstamkabel 8 Kernen OM3 van het flardkoord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

MPO-de Doorbraak mpo-LC 2.0mm fanout boomstamkabel 8 Kernen OM3 van het flardkoord

MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Trunk Cable 8 Cores OM3
MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout Trunk Cable 8 Cores OM3

Grote Afbeelding :  MPO-de Doorbraak mpo-LC 2.0mm fanout boomstamkabel 8 Kernen OM3 van het flardkoord

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Modelnummer: Mpo-LC 8C

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10-delige
Prijs: USD 32.00~35.00 / piece
Verpakking Details: PE zak, Doos
Levertijd: 5-8days
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50K
Gedetailleerde productomschrijving
Min.Order Hoeveelheid:: 10 stuk/Stukken MPO: Wijfje/Mannetje
Polariteit: A / B/C Vezel: Enige wijze/multi-mode
Hoog licht:

patch cord optical fiber

,

fiber optic cassette

MPO-koorden van het vezel zijn de optische flard met MPO-vezel optische schakelaars. Zij zijn verscheidene glasvezelverbindingen in één dergelijk flardkoord, bijvoorbeeld, vezel 4, vezel 8, vezel 12, de Enige wijze van enz. en multimode; PC, APC oppoetsen, Mannelijke en Vrouwelijke types zijn beschikbaar.

 

Eigenschappen:

Hoge vezeldichtheid (24 vezels voor Multimode)

Laag toevoegingsverlies en bezinningsverlies

Goede Duurzaamheid

Goede Ruilbaarheid

Stabiliteit op hoge temperatuur

 

Toepassing:

Het testen materiaal
FTTX+LAN
Optische vezel CATV
Optisch communicatiesysteem
Telecommunicatie

 

Specificatie:

Parameter Eenheid Mpo-om3-PC
Toevoegingsverlies dB ≤0.7 (Norm) 0,35 (typisch)
Terugkeerverlies dB ≥35
Ruilbaarheid dB ≤0.3
Trilling dB ≤0.3
Werkende temperatuur -40~75
Opslagtemperatuur -45~85
MPO-de Doorbraak mpo-LC 2.0mm fanout boomstamkabel 8 Kernen OM3 van het flardkoord

Het opdracht geven van tot Informatie:

MPO/PC-LC/PC-MM.-8cores-1M-LSZH
1 2 1 2 3 4 5 6
1.Connector type: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2.Ferrule-Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
3.Core type: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um)
4.Fiber kern: 4 kern, 8 boort uit, boren 12, kern 24 uit
5.Cable lengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
6.Cable type: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)