Thuis ProductenMPO-Producten

boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

China boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier
boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier

Grote Afbeelding :  boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Modelnummer: MPO Connector

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 1pcs/PE bage, doos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50K
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Laarstype: 0,9 fan-out, ronde 3.0/3.6mm, lint kleur: beige aqua, groen, geel,
Beschikbaar: Multimode en Enige wijze

8core/12core/24core Schakelaar van het vezel de Optische MPO/MTP Flard cord/MPO

 

Beschrijving

 

1. MPO-de Cassettemodules verstrekken veilige overgang tussen de afzonderlijke schakelaars van MPO en van LC of van Sc. Zij worden gebruikt om MPO-backbones onderling te verbinden met het herstellen van LC of Sc-.

 

Het modulaire systeem staat voor snelle plaatsing van hoogte toe - het centruminfrastructuur van dichtheidsgegevens evenals het betere oplossen van problemen en aanpassing tijdens bewegingen, voegt toe en verandert. kan worden opgezet
in multislotchassis van 1U of van 4U 19“.

 

MPO-de Cassettes bevatten gecontroleerde fabriek en geteste mpo-LC ventilator-outs-waaien om optische prestaties en betrouwbaarheid te leveren.

MPO-Elite en van LC of Sc-de Premieversies worden met beperkte verliezen aangeboden kenmerkend laag toevoegingsverlies voor het eisen van de hoge snelheidsnetwerken van de machtsbegroting.


Eigenschappen:


*Suitable voor MPO/MTP-toepassing
*High-density en klein ontwerp; Gemakkelijke en snelle installatie

*12 en 24 vezelversies – 12 LC (Duplex) de optische delen/van Sc (Simplex)

*Available Multimode (62.5/125, Standard 50/125 en OM3, OM4) en Enige wijze (OS1/2) vezel.

*Factory-terminated en - geteste kabel en apparaten voor onmiddellijke gebiedsverbindingen met gewaarborgde kwaliteit en prestaties.
*Metallic shell met met hoge weerstand beschermt effectief de binnenvezels
*Supports voegt de gemakkelijke aanpassing voor bewegingen, toe en verandert

 

Toepassing:

 

het Pakket 1.Asynchronous van de transmissiewijze (ATM) voor 100PCS:

2.Passive optische netwerken (PON)

3.Fiber aan dimensies de van het Huis (FTTH) Pakket: 46cm*33cm*23 cm

4.Local gebiedsnetwerken (LAN)

5.Cable televisie (CATV)

6.Test materiaal

boort de kern 8 kern/12/24 koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Lena Liu

Tel.: +8613689534519

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)