Thuis ProductenMPO-Producten

Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

China Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier
Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit leverancier

Grote Afbeelding :  Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Modelnummer: MPO Connector

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 1pcs/PE bage, doos
Levertijd: 5-8 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50K
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
laarstype: 0,9 fan-out, ronde 3.0/3.6mm, lint Kleur: beige aqua, groen, geel,
Beschikbaar: Multimode en Enige wijze

8core/12core/24core Schakelaar van het vezel de Optische MPO/MTP Flard cord/MPO

 

Beschrijving

 

1. MPO-de Cassettemodules verstrekken veilige overgang tussen de afzonderlijke schakelaars van MPO en van LC of van Sc. Zij worden gebruikt om MPO-backbones onderling te verbinden met het herstellen van LC of Sc-.

 

Het modulaire systeem staat voor snelle plaatsing van hoogte toe - het centruminfrastructuur van dichtheidsgegevens evenals het betere oplossen van problemen en aanpassing tijdens bewegingen, voegt toe en verandert. kan worden opgezet
in multislotchassis van 1U of van 4U 19“.

 

MPO-de Cassettes bevatten gecontroleerde fabriek en geteste mpo-LC ventilator-outs-waaien om optische prestaties en betrouwbaarheid te leveren.

MPO-Elite en van LC of Sc-de Premieversies worden met beperkte verliezen aangeboden kenmerkend laag toevoegingsverlies voor het eisen van de hoge snelheidsnetwerken van de machtsbegroting.

 

PARAMETER SM MM. EENHEID
Toevoegingsverlies Type met beperkte verliezen: ≤0.35 Type met beperkte verliezen: ≤0.35 dB
Standaard: ≤0.75 Standaard: ≤0.75
Terugkeerverlies PC-Type: ≥45 PC-Type: ≥20 dB
APC Type: ≥55 N/A
Duurzaamheid Verandering na 500 Keer het Koppelen/Demating<0> Verandering na 500 Keer het Koppelen/Demating<0> dB
Testgolflengte 850/1310 850/1310 NM
Werkende Temperatuur -40 tot +80 -40 tot +80


Eigenschappen:


*Suitable voor MPO/MTP-toepassing
*High-density en klein ontwerp; Gemakkelijke en snelle installatie

*12 en 24 vezelversies – 12 LC (Duplex) de optische delen/van Sc (Simplex)

*Available Multimode (62.5/125, Standard 50/125 en OM3, OM4) en Enige wijze (OS1/2) vezel.

*Factory-terminated en - geteste kabel en apparaten voor onmiddellijke gebiedsverbindingen met gewaarborgde kwaliteit en prestaties.
*Metallic shell met met hoge weerstand beschermt effectief de binnenvezels
*Supports voegt de gemakkelijke aanpassing voor bewegingen, toe en verandert

 

Toepassing:

 

het Pakket 1.Asynchronous van de transmissiewijze (ATM) voor 100PCS:

2.Passive optische netwerken (PON)

3.Fiber aan dimensies de van het Huis (FTTH) Pakket: 46cm*33cm*23 cm

4.Local gebiedsnetwerken (LAN)

5.Cable televisie (CATV)

6.Test materiaal

Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

Contactgegevens
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Contactpersoon: Sophie

Tel.: +8618926423164

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)