Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(153)
China Het gele Duplex Singlemode Koord SC/APC van het Vezel Optische Flard aan FC/UPC 2.0mm 3M fabriek

Het gele Duplex Singlemode Koord SC/APC van het Vezel Optische Flard aan FC/UPC 2.0mm 3M

Het duplexkoord SC/APC van het vezel optische flard aan FC/UPC Singlemode 2.0mm 3M, het jasje van pvc uit Specificaties: Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het Gepantserde ST, MU MT... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Van het de Vezel Optisch Flard van OM3 Aqua LC/UPC-SC/UPC Duplex het Koordlszh uit Jasje fabriek

Van het de Vezel Optisch Flard van OM3 Aqua LC/UPC-SC/UPC Duplex het Koordlszh uit Jasje

OM3-optisch het flardkoord van de aqualc/upc-sc/upc duplexvezel, jasje van LSZH uit, 2.0mm 1.Technical parameter: ParameterEenheidFC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het GepantserdeST, MUMT-RJ, ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Vezelvlecht van Sc van FC LC Singlemode of Multimode Kabel van pvc of van LSZH van de de Optische uit fabriek

Vezelvlecht van Sc van FC LC Singlemode of Multimode Kabel van pvc of van LSZH van de de Optische uit

FC, de kabel van LC, van Sc, van singlemode of multimode, optische vezelvlecht, van pvc of van LSZH uit ►Parameter: ParameterEenheidFC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het GepantserdeST, MUMT-RJ, ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Het aangepaste mtrj-LC Duplex Hybride Koord van het Vezel Optische Flard MM. 50/125um fabriek

Het aangepaste mtrj-LC Duplex Hybride Koord van het Vezel Optische Flard MM. 50/125um

MTRJ-LCduplex het Hybride Koord van het Vezel Optische Flard, MM. 50/125um, oranje het jasjekabel van pvc uit ♦Features:Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN normLaag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Van het de Vezel Optische Flard van MTRJ het Duplexkoord Multimode 50/125um, Oranje het Jasjekabel van LSZH uit fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van MTRJ het Duplexkoord Multimode 50/125um, Oranje het Jasjekabel van LSZH uit

Koord van het de Vezel Optische Flard van MTRJ het duplex, multimode 50/125um, oranje het jasjekabel van LSZH uit ♦Technical Parameter: Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China MU/UPC aan MU/UPC Singlemode Simplex 2.0mm OFNR Kabel van vezel de Optische Verbindingsdraad fabriek

MU/UPC aan MU/UPC Singlemode Simplex 2.0mm OFNR Kabel van vezel de Optische Verbindingsdraad

MU/UPC aan MU/UPC Singlemode Simplex 2.0mm OFNR gele kabel van vezel de Optische Verbindingsdraad, ♦Application: Het testen materiaal FTTX+LAN Optische vezelcatv optisch communicatiesysteem Telecommunicatie ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China MU/UPC aan MU/UPC Koord Singlemode Simplex Witte 3.0mm Kabel van het Vezel Optische Flard fabriek

MU/UPC aan MU/UPC Koord Singlemode Simplex Witte 3.0mm Kabel van het Vezel Optische Flard

MU/UPC aan MU/UPC Koord Singlemode Simplex witte 3.0mm kabel van het Vezel Optische Flard, LZSH ♦Characteristics: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Kleine, lichte, hoge dichte verbinding Standaard ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China FC/APC aan van het de vezel Optisch flard van SC/APC singlemode simplexkoord 2.0mm 3mtrs fabriek

FC/APC aan van het de vezel Optisch flard van SC/APC singlemode simplexkoord 2.0mm 3mtrs

FC/APC aan koord van het de vezel Optische flard van SC/APC singlemode simplex, 2.0mm, 3mtrs, het jasje van pvc uit ►Material van flardkoord: --Stofkappen: Transparant LDPE, (RoHS) --Stophuisvesting: PBT, UPC... Read More
2018-08-20 11:07:12
China LC/UPC-ST/UPC SM SX 3.0mm het croning Optische jasje van het flardkoord LSZH uit fabriek

LC/UPC-ST/UPC SM SX 3.0mm het croning Optische jasje van het flardkoord LSZH uit

LC/UPC-ST/UPC SM SX 3.0mm croning Optisch flardkoord, het jasje van LSZH uit met ROHS-certificatie Materiaal van flardkoord: Stofkappen: Transparant LDPE, (RoHS) Stophuisvesting: PBT, UPC/blue, APC/green, MM... Read More
2018-08-20 11:07:12
China SC/UPC aan LC/UPC-het Koord Singlemode Duplex 3.0mm van het Vezel Optische Flard fabriek

SC/UPC aan LC/UPC-het Koord Singlemode Duplex 3.0mm van het Vezel Optische Flard

SC/UPC aan Singlemode Duplex 3.0mm de vezel optische verbindingsdraad van LC/UPC, LSZH-kabel ►Features: Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Kleine, lichte, ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Page 3 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|