Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(153)
China De simplex 2.0mm LSZH Schakelaar van het Koordsc/APC van het Vezel Optisch Flard aan Sc/APC SM fabriek

De simplex 2.0mm LSZH Schakelaar van het Koordsc/APC van het Vezel Optisch Flard aan Sc/APC SM

De simplex 2.0mm LSZH Schakelaar van het Koordsc/APC van het Vezel Optisch Flard aan Sc/APC SM Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Singlemode pvc-van het Koordsc/APC van het Vezel Optisch Flard Simplex 3.0mm fabriek

Singlemode pvc-van het Koordsc/APC van het Vezel Optisch Flard Simplex 3.0mm

Singlemode pvc-van het Koordsc/APC van het Vezel Optisch Flard Simplex 3.0mm Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge betrouwbaarheid ♦ ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Van het de Vezel Optisch Flard van Sc UPC Koord 3.0mm Kabel van de de Vezel de Optische Verbindingsdraad van PVC/Yellow SM fabriek

Van het de Vezel Optisch Flard van Sc UPC Koord 3.0mm Kabel van de de Vezel de Optische Verbindingsdraad van PVC/Yellow SM

Eigenschappen Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge betrouwbaarheid Goede herhaalbaarheid, uitwisselbaarheid Om het even welke diameter van vezel kan ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China LSZH 2.0mm het Koordsc/UPC van het Vezel Optisch Flard aan de Duplex van Sc/UPC SM fabriek

LSZH 2.0mm het Koordsc/UPC van het Vezel Optisch Flard aan de Duplex van Sc/UPC SM

LSZH 2.0mm het Koordsc/UPC van het Vezel Optisch Flard aan de Duplex van Sc/UPC SM Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge betrouwbaarhe... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Van de de Schakelaarvezel van Sc/APC Optische het Flardkabel, de Duplex 3.0mm LSZH Kabel van SM fabriek

Van de de Schakelaarvezel van Sc/APC Optische het Flardkabel, de Duplex 3.0mm LSZH Kabel van SM

Van de de Schakelaarvezel van Sc/APC Optische het Flardkabel, de Duplex 3.0mm LSZH Kabel van SM Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China 2.0mm PBT SM de Duplexrang van het Koordtelecommunicatie van het Optische Vezelflard met de Schakelaar van Sc/APC fabriek

2.0mm PBT SM de Duplexrang van het Koordtelecommunicatie van het Optische Vezelflard met de Schakelaar van Sc/APC

2.0mm PBT SM de Duplexrang van het Koordtelecommunicatie van het Optische Vezelflard met de Schakelaar van Sc/APC Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Singlemode Duplex 3.0 het Koord SC/APC van het Optische Vezelflard aan SC/APC met LSZH-Kabel fabriek

Singlemode Duplex 3.0 het Koord SC/APC van het Optische Vezelflard aan SC/APC met LSZH-Kabel

Singlemode Duplex 3,0 het Koord SC/APC van het Optische Vezelflard aan SC/APC met LSZH-Kabel Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Singlemode DX 2.0MM Norm van het Koordpvc Telcordia van het de Optische Vezelflard van Sc/UPC fabriek

Singlemode DX 2.0MM Norm van het Koordpvc Telcordia van het de Optische Vezelflard van Sc/UPC

Sc/UPC Singlemode DX 2.0MM de Norm van het Koordpvc Telcordia van het Optische Vezelflard Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China SM de duplex van Sc/UPC van het Vezel Optische Flard Kabel van de Schakelaarpvc fabriek

SM de duplex van Sc/UPC van het Vezel Optische Flard Kabel van de Schakelaarpvc

SM de duplex van Sc/UPC van het Vezel Optische Flard Kabel van de Schakelaarpvc Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge betrouwbaarheid ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China SM het duplexkoord van het de Optische Vezelflard van 2.0MM, Sc/APC aan Sc/UPC OFNR Kabel fabriek

SM het duplexkoord van het de Optische Vezelflard van 2.0MM, Sc/APC aan Sc/UPC OFNR Kabel

SM het duplex 2.0MM Koord van het Optische Vezelflard, Sc/APC aan Sc/UPC OFNR Kabel Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge betrouwbaarh... Read More
2018-08-20 11:07:11
Page 7 of 16|< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >|