Thuis Producten

MPO-Producten

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

MPO-Producten

(45)
China 3.0mm/3.6mm Diameter: Van de Kernenmpo van OM4 12 het Flardkoord fabriek

3.0mm/3.6mm Diameter: Van de Kernenmpo van OM4 12 het Flardkoord

MPO aan MPO OM4 12 boort van het koordmpo Producten van het mpoflard purpere de kabel corning vezel uit Beschrijving: MTP/MPO het vrouwelijke/mannelijke OM3-koord van het vezel optische flard De assemblage van ... Read More
2020-06-11 18:08:14
China 12F kernenmpo MTP APC aan FC-Koord van het Vezel het Optische Flard fabriek

12F kernenmpo MTP APC aan FC-Koord van het Vezel het Optische Flard

mpo mtp apc aan FC-het koordfanout 12F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit Productomschrijving MTP/MPO koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage, ... Read More
2020-06-11 18:08:13
China Aqua aan van de de Kernom4 Mpo Optische Vezel van LC 8F het Flardkoord fabriek

Aqua aan van de de Kernom4 Mpo Optische Vezel van LC 8F het Flardkoord

OM4-mpoaqua aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm OFNP kabel uit Multimode kruis van MTP en van MPO over vezel optische kabels. Het kruis over MPO-kabel is beschikbare ... Read More
2020-06-11 18:08:13
China 3.0mm tot 2.0mm 12F Kern Mtp aan het Flardkoord van LC Mpo fabriek

3.0mm tot 2.0mm 12F Kern Mtp aan het Flardkoord van LC Mpo

Beige mpo mtp aan LC 12F boort koord van het vezel optisch flard 3.0mm tot 2.0mm uit Productomschrijving MPO-assemblage van de boomstam vergemakkelijkt multicore kabel snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsba... Read More
2020-06-11 18:08:13
China Fanout 24F Kernen Mtp aan het Koord van het de Vezelflard van LC Mpo fabriek

Fanout 24F Kernen Mtp aan het Koord van het de Vezelflard van LC Mpo

Beige mpo mtp aan LC-het koordfanout 24F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit Productomschrijving MPO-de reeks biedt de oplossing van boomstamkabels aan uitgebreide boomstamkabels aan, aan ... Read More
2020-06-11 18:08:13
China APC Mtp van MPO 12F aan Optisch het Flardkoord van LC Mpo fabriek

APC Mtp van MPO 12F aan Optisch het Flardkoord van LC Mpo

Groene mpo mtp aan LC-het koordfanout 8F van het vezel optische flard boort 3.0mm tot 2.0mm uit Productomschrijving MTP/MPO koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage... Read More
2020-06-11 18:08:13
China 0.9mm 12 Kernen MPO aan LC het Flardkoord van de MM.fanout Vezel fabriek

0.9mm 12 Kernen MPO aan LC het Flardkoord van de MM.fanout Vezel

12 kleur 12 boort MPO aan LC-MM. Beige fanout koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit MPO-het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met MPO-schakelaar op beide eind. De Schakelaars van MPO van elk van OMC ... Read More
2020-06-11 18:08:13
China MPO aan MPO van de Kernenmpo van OM3 OM4 72 het Flardkoord fabriek

MPO aan MPO van de Kernenmpo van OM3 OM4 72 het Flardkoord

MPO aan MPO OM3 OM4 72 boort aqua van het koordmpo Producten van het mpoflard/purpere kabel corning vezel uit Beschrijving: MTP/MPO het vrouwelijke/mannelijke OM3-koord van het vezel optische flard De ... Read More
2020-06-11 18:08:12
China Mpo-LC 0.9mm het Comité van het 24 Havenom3 Mpo Flard fabriek

Mpo-LC 0.9mm het Comité van het 24 Havenom3 Mpo Flard

MPO-optisch het flardkoord 0.9mm van de paneel mpo-LC vezel 24 havenom3 Viervoudige adapter Mpo/mtp-LC 24 de havenom3 CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules ... Read More
2020-06-11 18:08:12
China Opgezette het rek walste het Comité van het de Cassetteflard van 96 Havenmpo koud fabriek

Opgezette het rek walste het Comité van het de Cassetteflard van 96 Havenmpo koud

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 96 haven Productomschrijving MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules ... Read More
2020-06-11 18:08:11
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|