Thuis Producten

MPO-Producten

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

MPO-Producten

(45)
China enige schakelaar 4, 8, 12, 24 Vezel MPO - LC-Koord van het Vezel het Optische Flard fabriek

enige schakelaar 4, 8, 12, 24 Vezel MPO - LC-Koord van het Vezel het Optische Flard

MPO - LC-Koord van het Vezel Optisch Flard, 4, 8, 12, Vezel 24 in enige schakelaar voor optische CATV MTP/MPO koord van het vezel wordt het optische flard gebruikt in Linttype multivezelassemblage, in ... Lees meer
2020-08-21 16:33:31
China Multimode van de de boomstamkabel van OM2 MPO verlies van de de kern Lage toevoeging Wijfje aan Wijfje 12 fabriek

Multimode van de de boomstamkabel van OM2 MPO verlies van de de kern Lage toevoeging Wijfje aan Wijfje 12

Multimode van de de boomstamkabel van OM2 MPO vrouwelijk-Wijfje 12 verlies van de kern het Lage toevoeging Productomschrijving Multimode MPO/MTP-boomstamkabel wordt hoofdzakelijk gebruikt in high-density ... Lees meer
2020-08-21 09:57:42
China Purpere purpere mpo van OM4 mtp aan LC-het koordfanout 12 van het vezel optische flard kernen fabriek

Purpere purpere mpo van OM4 mtp aan LC-het koordfanout 12 van het vezel optische flard kernen

OM4 purpere mpo mtp aan LC-het koordfanout 12 van het vezel optische flard kernen Productomschrijving Fanout van mtp/mpo-LC OM4 de flardkoorden worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel ... Lees meer
2020-08-21 09:57:13
China MPO-paneel mpo-LC 0.9mm de de Beige schakelaar en adapter van 24 havenmm. voor Datacentrum fabriek

MPO-paneel mpo-LC 0.9mm de de Beige schakelaar en adapter van 24 havenmm. voor Datacentrum

MPO-paneel mpo-LC 0.9mm haven 24 de HEREN MPO Module voor Datacentrum MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules verstrekt veilige overgang tussen de ... Lees meer
2020-08-21 09:56:20
China Het paneel Simglemode 0.9mm van mpo-Sc MPO 12 haven Koudgewalste Staalplaatmpo Cassette fabriek

Het paneel Simglemode 0.9mm van mpo-Sc MPO 12 haven Koudgewalste Staalplaatmpo Cassette

Het paneel Simglemode 0.9mm van mpo-Sc MPO 12 haven Koudgewalste Staalplaatmpo Cassette MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules verstrekt veilige ... Lees meer
2020-08-21 09:55:31
China Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 12 haven fabriek

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 12 haven

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 12 haven Productomschrijving MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules ... Lees meer
2020-08-21 09:55:06
China 24 kernenfanout Mpo aan 24 Lc Optisch Flardkoord, Mpo-Optische de Vezel van het Flardkoord fabriek

24 kernenfanout Mpo aan 24 Lc Optisch Flardkoord, Mpo-Optische de Vezel van het Flardkoord

24 kernenfanout Mpo aan 24 Lc Optisch Flardkoord, Mpo-Optische de Vezel van het Flardkoord MPO-het flardkoord is een soort hoogte - de assemblage van de dichtheidskabel die in Co van FTTH kan worden gebruikt. ... Lees meer
2020-08-20 15:22:03
China Vrouwelijk Mtp Vrouwelijk Om3 Koord 12 van het de Optische Vezelflard van MTP de Kleur van Kernaqua fabriek

Vrouwelijk Mtp Vrouwelijk Om3 Koord 12 van het de Optische Vezelflard van MTP de Kleur van Kernaqua

Vrouwelijk Mtp Vrouwelijk Om3 Koord 12 Kern Aqua Color van het de Optische Vezelflard van MTP SM toevoegingsverlies: ≤0.7dB (norm); ≤0.35dB (Elite) SM terugkeerverlies: ≥55dB MM.toevoeging verlies: ≤0.5dB ... Lees meer
2020-08-20 15:12:15
China Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit fabriek

Aquakleur 8 kern kern/12/24 boort koord van het Vezel het Optische MPO/MTP Flard/MPO-Schakelaar uit

8core/12core/24core Schakelaar van het vezel de Optische MPO/MTP Flard cord/MPO Beschrijving 1. MPO-de Cassettemodules verstrekken veilige overgang tussen de afzonderlijke schakelaars van MPO en van LC of van ... Lees meer
2020-08-19 16:56:01
China 12 kleur 12 boort MPO aan fanout van LC OM3 koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit fabriek

12 kleur 12 boort MPO aan fanout van LC OM3 koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit

12 kleur 12 boort MPO aan fanout van LC OM3 koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit Productomschrijving Mpo-LC fanout de flardkoorden worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel aan de ... Lees meer
2020-08-19 16:22:47
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|