Thuis Producten

MPO-Producten

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

MPO-Producten

(45)
China Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 144 havens fabriek

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 144 havens

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 144 haven Productomschrijving MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China Van de Productenmpo van de V.S. CONNEC Singlemode MPO de optische vezelfanout kern van het flardkoord MTP LC 12 fabriek

Van de Productenmpo van de V.S. CONNEC Singlemode MPO de optische vezelfanout kern van het flardkoord MTP LC 12

Singlemode Fanout van de mpo optische vezel van de V.S. CONNEC kern van het flardkoord MPO LC 12 Productomschrijving Mtp-LC fanout de flardkoorden worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China Purpere purpere mpo van OM4 mtp aan LC-het koordfanout 12 van het vezel optische flard kernen fabriek

Purpere purpere mpo van OM4 mtp aan LC-het koordfanout 12 van het vezel optische flard kernen

OM4 purpere mpo mtp aan LC-het koordfanout 12 van het vezel optische flard kernen Productomschrijving Fanout van mtp/mpo-LC OM4 de flardkoorden worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China Multimode van de de boomstamkabel van OM2 MPO verlies van de de kern Lage toevoeging Wijfje aan Wijfje 12 fabriek

Multimode van de de boomstamkabel van OM2 MPO verlies van de de kern Lage toevoeging Wijfje aan Wijfje 12

Multimode van de de boomstamkabel van OM2 MPO vrouwelijk-Wijfje 12 verlies van de kern het Lage toevoeging Productomschrijving Multimode MPO/MTP-boomstamkabel wordt hoofdzakelijk gebruikt in high-density ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China van de de Producten purpere boomstam van 10G OM4 MPO kabel 12 koord IL<=0.35dB van het Vezel het optische flard fabriek

van de de Producten purpere boomstam van 10G OM4 MPO kabel 12 koord IL<=0.35dB van het Vezel het optische flard

de boomstamkabel 12 Vezelpolariteit B IL van 10G OM4 MPO Productomschrijving de koorden van het de vezelflard van 10G MPO/MTP worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel aan de bouw (FTTB), ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China Het paneel Simglemode 0.9mm van mpo-Sc MPO 12 haven Koudgewalste Staalplaatmpo Cassette fabriek

Het paneel Simglemode 0.9mm van mpo-Sc MPO 12 haven Koudgewalste Staalplaatmpo Cassette

Het paneel Simglemode 0.9mm van mpo-Sc MPO 12 haven Koudgewalste Staalplaatmpo Cassette MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules verstrekt veilige ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China MPO-paneel mpo-LC 0.9mm de de Beige schakelaar en adapter van 24 havenmm. voor Datacentrum fabriek

MPO-paneel mpo-LC 0.9mm de de Beige schakelaar en adapter van 24 havenmm. voor Datacentrum

MPO-paneel mpo-LC 0.9mm haven 24 de HEREN MPO Module voor Datacentrum MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules verstrekt veilige overgang tussen de ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China 12 kleur 12 boort MPO aan fanout van LC OM3 koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit fabriek

12 kleur 12 boort MPO aan fanout van LC OM3 koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit

12 kleur 12 boort MPO aan fanout van LC OM3 koord 0.9mm van het vezelflard kabels uit Productomschrijving Mpo-LC fanout de flardkoorden worden hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel aan de ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 12 haven fabriek

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 12 haven

Het paneel van mpo-LC MPO Koudgewalste De Staalplaatmpo Cassette van OM3 0.9mm 12 haven Productomschrijving MPO/MTP de CASSETTES wordt gemaakt van koudgewalste staalplaat of het Aluminium, MPO-Cassettemodules ... Read More
2018-08-20 11:34:48
China de het koordmpo Producten MPO aan MPO OM3 72 van het mpo mtp flard boort de corning vezel van de aquakabel uit fabriek

de het koordmpo Producten MPO aan MPO OM3 72 van het mpo mtp flard boort de corning vezel van de aquakabel uit

Productomschrijving het flardkoord van vezel wordt het optische mpo mtp hoofdzakelijk gebruikt in high-density datacentra, vezel aan de bouw (FTTB), optische splitser/40G/100G SFP/SFP + optisch zendontvangerapp... Read More
2018-08-20 11:34:48
Page 2 of 5|< 1 2 3 4 5 >|