Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van MPO-koord van het vezel het optische flard is zeer goed. Geschikte prijs. Ik zal het hier volgende tijd kopen.

—— Jose Alves

De hulpmiddelen in vezeltoolbox zijn volledig van hulpmiddelen. Ik houd zeer van het

—— Armj Bardo

de dienst is Bevredigend, is het antwoord in time.

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(153)
China Koord FC van het vezel het Optische Flard aan ST Multimode Duplex in Industrieel fabriek

Koord FC van het vezel het Optische Flard aan ST Multimode Duplex in Industrieel

Koord FC van het vezel het Optische Flard aan ST Multimode Duplex in Industrieel Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Hoog Optisch Multimode het Flardkoord fc-ST van de Stabiliteitsvezel, Simplex fabriek

Hoog Optisch Multimode het Flardkoord fc-ST van de Stabiliteitsvezel, Simplex

Hoog Optisch Multimode het Flardkoord fc-ST van de Stabiliteitsvezel, Simplex Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Van het Koord fc-ST van het vezel Optische Flard Enige de Wijze Simplex 3.0mm Hoge Geloofwaardigheid fabriek

Van het Koord fc-ST van het vezel Optische Flard Enige de Wijze Simplex 3.0mm Hoge Geloofwaardigheid

Van het Koord fc-ST van het vezel Optische Flard Enige de Wijze Simplex 3.0mm Hoge Geloofwaardigheid Een flardkoord is een vezel optische kabel die wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Douane 1M, 3M, 5M van het Koordfc Sc van het Vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex fabriek

Douane 1M, 3M, 5M van het Koordfc Sc van het Vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex

Douane 1M, 3M, 5M van het Koordfc Sc van het Vezel Optische Flard Enige de Wijzeduplex Snelle Details Schakelaar: SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ, MU, MPO, DIN Type: Singlemode of Multimode Metalen kap Beëindigen... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Van het Koordfc Sc van het vezel Optisch Flard Enig de wijzesimplex fabriek

Van het Koordfc Sc van het vezel Optisch Flard Enig de wijzesimplex

Multimode Mechanisch Optisch het Flardkoord FC van de Duurzaamheidsvezel - Enig de wijzesimplex van Sc Snelle Details Schakelaar: SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ, MU, MPO, DIN Type: Singlemode of Multimode Metalen ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Het Koord fc-LC Multimode Duplex van het vezel Optische Flard fabriek

Het Koord fc-LC Multimode Duplex van het vezel Optische Flard

Het Koord fc-LC Multimode Duplex van het vezel Optische Flard, 3meters, hoge telecommunicatieklasse, - Optisch het Flardkoord van de kwaliteitsvezel FC/UPC-LC/UPC-SM-DX-3.0mm-3M, YOFC-vezel, pvc-jasje, poetste ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Het Koord fc-LC Multimode Simplex van het vezel Optisch Flard fabriek

Het Koord fc-LC Multimode Simplex van het vezel Optisch Flard

Het Koord fc-LC Multimode Simplex van het vezel Optisch Flard Fc/upc-lc/upc-MM.-SX, YOFC-vezel, pvc-jasje, poetste A, IL=50dB op Eigenschappen: Nalevend CEI, yard-T826/1996, NTT, YD/T826&YD/T895&YD/T896-norm. ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Hoog - Optische de Kabel Enige Wijze fc-LC van de kwaliteitsvezel, Duplex (SM DX) fabriek

Hoog - Optische de Kabel Enige Wijze fc-LC van de kwaliteitsvezel, Duplex (SM DX)

Hoog - Optische de Kabel Enige Wijze fc-LC van de kwaliteitsvezel, Duplex (SM DX) Specificaties Fc-LC kies wijze, Duplex, 3meters, telecommunicatieklasse, hoogte uit - Optisch het Flardkoord van de kwaliteitsv... Read More
2018-08-20 11:07:11
China FC aan FC (de HEREN DX) Oppoetsen van het Koordpc, UPC en APC van het Vezel het Optische Flard fabriek

FC aan FC (de HEREN DX) Oppoetsen van het Koordpc, UPC en APC van het Vezel het Optische Flard

FC aan FC (de HEREN DX) Oppoetsen van het Koordpc, UPC en APC van het Vezel het Optische Flard Specificaties: 1.Low toevoegingsverlies, < 0=""> 2.Telecom niveau, Oppoetsend a-niveau 3.High geloofwaardigheid en ... Read More
2018-08-20 11:07:11
China Het Koordfc aan FC Multimode Simplex van het vezel Optisch Flard fabriek

Het Koordfc aan FC Multimode Simplex van het vezel Optisch Flard

Het Koordfc aan FC Multimode Simplex van het vezel Optisch Flard Specificaties 1.Low toevoegingsverlies, < 0=""> 2.Telecom niveau, Oppoetsend a-niveau 3.High geloofwaardigheid en stabiliteit 4.Good mechanische ... Read More
2018-08-20 11:07:11
Page 10 of 16|< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >|