Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
De kwaliteit van vezel de optische vlecht zeer goed is en goed pakket heeft, zal met u daarna tijd samenwerken.

—— Jose Alves

Uw producten zijn goede kwaliteit en de levertijd is kort, zal kopen van u daarna tijd.

—— Andrei youn

Het MPO-flardkoord is goed verliesgegeven en heeft stabiele prestaties, is belangrijkst uw prijs is op tijd lager dan andere, en de dienst.

—— Armj Bardo

Ik heb de FTTH-doos meerdere keren van u gekocht, kan elke keer op tijd worden geleverd en de kwaliteit is zeer goed

—— lury groen

Goede kwaliteit en goede service. U bent een betrouwbare partner.

—— Dan Huckans

Als zelfde prijs, is hun koord van het vezelflard beter dan anderen.

—— Danie Steven

Schip op het allerlaatste moment, zich Verheugt op de volgende samenwerking.

—— Joe Bena

Uw producten zijn van goede kwaliteit, hoop om samen te werken met u volgende keer.

—— Zahid Wasim

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(154)
China Van de de Schakelaarvezel van Sc/APC Optische het Flardkabel, Duplex Web-Schaal pvc-Kabel fabriek

Van de de Schakelaarvezel van Sc/APC Optische het Flardkabel, Duplex Web-Schaal pvc-Kabel

Van de de Schakelaarvezel van Sc/APC Optische het Flardkabel, Duplex Web-Schaal pvc-Kabel Eigenschappen ♦ Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm ♦ Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies, hoge ... Read More
2020-04-30 11:17:53
China Hoge van het de Vezel Optische Flard van het Terugkeerverlies het Koord Simplexsm 3.0mm Uitwisselbaarheid fabriek

Hoge van het de Vezel Optische Flard van het Terugkeerverlies het Koord Simplexsm 3.0mm Uitwisselbaarheid

Hoge van het de Vezel Optische Flard van het Terugkeerverlies het Koord Simplexsm 3.0mm Uitwisselbaarheid Eigenschappen: Overeenkomstig Telcordia-gr.-326-KERN norm Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlie... Read More
2020-04-30 11:05:03
China SC / APC één modus, G657B3 vezel, LSZH, Fiber Optic Patch kabel fabriek

SC / APC één modus, G657B3 vezel, LSZH, Fiber Optic Patch kabel

De Enige wijze van Sc/APC, G657B3-vezel, LSZH, Koord van het Vezel het Optische Flard SC/APC-SM-SX-3.0mm-3M, witte kleur Sc-de schakelaar betekent Abonneeschakelaar een schakelaar van de algemeen doel ... Read More
2020-04-30 10:13:11
China Van het de Vezel Optisch Flard van OM3 Aqua LC/UPC-SC/UPC Duplex het Koordlszh uit Jasje fabriek

Van het de Vezel Optisch Flard van OM3 Aqua LC/UPC-SC/UPC Duplex het Koordlszh uit Jasje

OM3-optisch het flardkoord van de aqualc/upc-sc/upc duplexvezel, jasje van LSZH uit, 2.0mm 1.Technical parameter: ParameterEenheidFC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het GepantserdeST, MUMT-RJ, ... Read More
2020-04-23 14:33:39
China MU/UPC aan MU/UPC Koord Singlemode Simplex Witte 3.0mm Kabel van het Vezel Optische Flard fabriek

MU/UPC aan MU/UPC Koord Singlemode Simplex Witte 3.0mm Kabel van het Vezel Optische Flard

MU/UPC aan MU/UPC Koord Singlemode Simplex witte 3.0mm kabel van het Vezel Optische Flard, LZSH ♦Characteristics: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies Kleine, lichte, hoge dichte verbinding Standaard ... Read More
2020-04-23 10:40:54
China OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, van het koord5mtrs pvc van multimode vezelflard aquakabel fabriek

OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, van het koord5mtrs pvc van multimode vezelflard aquakabel

OM3 50/125 Koord van het Vezel het Optische Flard, van het koord5mtrs pvc van multimode vezelflard aquakabel Tekening van unibootschakelaar: 1. Eigenschappen: Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies ... Read More
2018-08-20 11:07:13
China LC/UPC - multimode het flardkoord van LC/UPC, de Duplex optische verbindingsdraad van de unibootvezel fabriek

LC/UPC - multimode het flardkoord van LC/UPC, de Duplex optische verbindingsdraad van de unibootvezel

LC/UPC - multimode het flardkoord van LC/UPC, de Duplex optische verbindingsdraad van de unibootvezel De tekening van de Unibootlc schakelaar: Technische parameter: Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China ST/PC - ST/van PC OM2 Koord 50/125 van het Vezel Optisch Flard de Duplex purpere kleur van 5mtrs fabriek

ST/PC - ST/van PC OM2 Koord 50/125 van het Vezel Optisch Flard de Duplex purpere kleur van 5mtrs

ST/PC - ST/van PC OM2 Koord 50/125 van het Vezel Optisch Flard de Duplex purpere kleur van 5mtrs ♦ Technische Parameter: Parameter Eenheid FC, Sc, koord van het de vezelflard van LC/het Gepantserde ST, MU MT-RJ... Read More
2018-08-20 11:07:12
China ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH van de het Koordtoevoeging van het Vezel het Optische Flard Verlies <=0.2dB fabriek

ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH van de het Koordtoevoeging van het Vezel het Optische Flard Verlies <=0.2dB

ST/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH koord van het vezel het optische flard, toevoegingsverlies: Toepassing: CATV, metro testmateriaal; FTTH; Telecommunicatienetwerken; Locale area networken (LAN); Breed gebiedsnetwerk... Read More
2018-08-20 11:07:12
China Het oranje Multimode Duplexuniboot-Koord 3Mtrs Corning LSZH van het Vezel Optische Flard fabriek

Het oranje Multimode Duplexuniboot-Koord 3Mtrs Corning LSZH van het Vezel Optische Flard

LC/UPC-LC/UPC multimode Duplex optisch het flardkoord van de unibootvezel, de corning LSZH oranje kabel van 3Mtrs ►Raw Materiaal: --Stofkappen: Transparant LDPE, (RoHS) --Stophuisvesting: PBT, UPC/blue, APC... Read More
2018-08-20 11:07:12
Page 10 of 16|< 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >|